fbpx

Ile pieniędzy wydaje rodzina?

W 2018 roku statystyczna polska rodzina wydawała na rachunki ok. 1600 zł. Największą część budżetu domowego wydajemy na: czynsz, prąd, ogrzewanie, wodę, opłaty za telewizję, internet i telefon. Kolejne kilkaset złotych co miesiąc wydajemy na jedzenie.

Jak działa domowy budżet i jak wygląda rozkład wydatków rodziny? W jaki sposób można zaoszczędzić na wymarzony cel? Tego właśnie dowiedzą się uczniowie, którzy wezmą udział w projekcie edukacyjnym „Kokosza, grosz do grosza”. Edukowanie dzieci i młodzieży z zakresu funkcjonowania rynku finansowego to ważna społecznie misja.

Dzięki zajęciom dostosowanym do wieku, uczniowie dowiedzą się, czym są dochody i wydatki i jak racjonalnie gospodarować środkami. Planowanie własnego budżetu, finansowanie nieprzewidzianych wydatków i rozsądne pomnażanie oszczędności – to tylko niektóre z zadań, jakie staną przed uczniami.

Projekt skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej, gdyż zauważamy potrzebę edukowania w tym temacie dzieci od najmłodszych lat.

Dołącz do programu, wypełniając zgłoszenie, które znajduje się w zakładce „Dla
nauczycieli”.

19 thoughts on “Ile pieniędzy wydaje rodzina?

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  3. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *